Myslivecká a Čochtanova Třeboň 10. srpna 2019
Čochtanova Třeboň
O víkendu 9. - 11. srpna 2019 nezapomeňte navštívit tradiční Čochtanovu Třeboň, což je vlastně sraz všech vodníků a bludiček na Třeboňsku. V letošním roce se bude konat již 22. ročník. Akce je lákavá hlavně pro děti, které si den opravdu užijou. Akce připomíná postavu Werichova slavného vodníka Čochtana, ale také samotného Jana Wericha a jeho spolutvůrce a kamarády na život a na smrt z Osvobozeného divadla – Jiřího Voskovce a Jaroslava Ježka - prostřednictvím písniček, pohádek a divadelních scének.
Pátek 9.8. Malé zámecké nádvoří
19:30 ČOCHTANOVI NA UVÍTANOU - pár písniček pro vodníky / setkání s Werichovci
Třeboňské písničky, nedožité 90. narozeniny dramaturga Lubomíra Šterce.
Vzpomínka na vodnickou svatbu v Třeboni před deseti lety.
Sobota 10.8. Zámecký park
10:00 - 12:30 POHÁDKOVÝ SVĚT VODNÍKA ČOCHTANA
Soutěžní zastavení s pohádkami * Vodnické kolo štěstí * Vodnický salón krásy * Malování * Keramické překvapení
Altán v parku
11:00 - 12:30 UMĚLECKÁ ZÁTOKA aneb VODNICKÝ SUPERTALENT
Zpívání na mirofon (možno i kvákání), malování (možno i čmárání)
15:00 VODNICKÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA o cenu Superpulec, Supervodník, Supervodnice
15:30 PÍSKÁME, HRAJEME, BUBNUJEME - na rytmické hudební i nehudební nástroje, hřebeny, pokličky a další předměty podle fantazie
16:00 CHVÍLE PRO PÍSNIČKU - Zahraje country band PANOPTIKUM
Kašna na velkém nádvoří
14:30 Sraz na PRŮVOD vodníků a rusalek kolem Zlaté stoky
21:00 Sraz na REJ BLUDIČEK a strašidel se světýlky - k rybníku Svět
Malé nádvoří
19:30 ČÁRY, MÁRY PÍSNIČKA . Strašidelný večer pro malá i velká strašidla
Loutkové divadlo KLÍČ z Opavy - veselé představení, dětská diskotéka, soutěže
Neděle 11.8. U zámecké kašny
LOUČENÍ S ČOCHTANEM - písničky s kytarou
V sobotu 10. srpna 2019 bude také probíhat na náměstí Myslivecká Třeboň - akce pro milovníky přírody, sokolnictví a hlavně myslivce.
V průběhu celého dne Vás čeká doprovodný program a prodej mysliveckých potřeb, obrazů a doplňků, speciality zvěřinové kuchyně, řezby s mysliveckou tématikou, šperky a nebudou chybět ani zajímavosti pro děti.
Rezervace ubytování Třeboň Amálka
Líbí se Vám náš penzion Amálka? Napište nám nebo si rezervujte ubytování pro Vaši dovolenou.
Rezervaci můžete provést
- telefonicky na 775 628 422 | 775 628 420
- BinovaJarmila@seznam.cz
nebo odesláním vyplněného formuláře. Vaší rezervaci Vám potvrdíme zpět, Vaše e-maily denně vyřizujeme.
Odesláním rezervace SOUHLASÍTE s obchodními podmínkami