Ubytování Třeboň - fotogalerie penzionu

Ubytování Rozárka - budova č.2

Nově jsme pro vás připravili ubytování Rozárka, které je součástí komplexu penzionu Amálka. Najdete zde dvoulůžkové pokoje, které jsou situované do prvního patra. K dispozici je celkem 10 lůžek.

Podrobné informace >>

 

 

Penzion Amálka - budova č.1

Tento penzion je určen pro ubytování rodin s dětmi a jsou zde povoleni i rodinní mazlíčci (pejskové - ubytování na dotaz).

Zde si můžete prohlédnout fotogalerii ubytování Amálka, které je pro Vás připraveno v lením penzionu Amálka. Penzion má kapacitu 28 lůžek. K dispozici jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje a jeden rodinný apartmán až pro 4 osob.

Vybavení pokojů:

 • ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením
 • manželské postele s lůžkovinami a ručníky
 • televizor
 • internet i WIFI (zdarma)
 • lednice, varná konvice, skleničky,  šálky, mikrovlnná trouba
 • skříně na šatstvo, komody, stůl, židle, noční stolky s lampičkami
 • utěrky, sprchová rohožka
 • tekuté mýdlo, papírové kapesníčky, 
 • odpadkové koše + sáčky na odpad
 • šicí potřeby, otvíráky lahví, lžíce na boty
 • některé pokoje mají zařízenou kuchyň s kuchyňským dřezem
 • jednoplotýnkový vařič pouze v apartmánu

INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ: Pro pokoje bez kuchyňské linky je k dispozici mikrovlnná trouba na chodbě.

Ubytování č.1 - pro 2 až 4 osoby

Ubytování pro dvě až čtyři osoby, tento pokoj je určen pro ubytování rodiny s dětmi.

Pokoj se nachází v přízemí penzionu, má vstupní místnost, vlastní koupelnu a pokoj s manželskou postelí a palandou pro děti. V pokoji i vstupní místnosti najdete skříňky pro ukládání oblečení a osobních věcí, v pokoji je také TV a posezení, rychlovarnou konvici a ledničku, mikrovlnou troubu. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

Ubytování č.2 - pro 2 až 3 osoby

Ubytování pro dvě až tři osoby. Pokoj se nachází v přízemí penzionu, s manželskou postelí a dalším lůžkem. V pokoji najdete skříňky pro ukládání oblečení a osobních věcí, v pokoji je také TV a posezení. V tomto pokoji je jednoduchá kuchyňská linka vybavená rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, dřezem, ledničkou, talířky, skleničky, šálky, příbory. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

Ubytování č.3 - pro 2 až 4 osob Apartmán

Rodinný apartmán je vhodný maximální pro 2 dospělé osoby a 3 děti. Apartmán má dvě místnosti a vlastní koupelnu s WC. V prvním pokoji najdete vybavenou kuchyňku (rychlovarná konvice, mikrovlnka, el. jednoplotýnka, lednice, nádobí), posezení s TV. Ve druhém pokoji najdete manželskou postel a palandupro děti.

Ubytování č.4 - pro 2 osoby

Dvoulůžkový pokoj je situovaný do přízemí penzionu, je pro dvě osoby. Najdete zde manželskou postel, skříňky pro ukládání věcí, TV, posezení, rychlovarnou konvici, ledničku a mikrovlnou troubu. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

Ubytování č.5 - pro 2 až 3 osoby

Ubytování pro dvě až tři osoby, pokoj se nachází v prvním patře penzionu. Má výhled na louky před penzionem, na pokoji najdete manželskou postel a další samostatné lůžko. Dále jsou Vám k dispozici  skříňky pro ukládání oblečení a osobních věcí, v pokoji je také TV a posezení. Tento pokoj je vybaven jednoduchou kuchyňskou linkou s rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, lednice, dřez, talířky, skleničky, šálky, příbory. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

Ubytování č.6 - pro 2 až 4 osoby

Ubytování pro dvě až čtyři osoby. Pokoj se nachází v prvním patře penzionu, najdete zde manželskou postel a dvě samostatná lůžka. V tomto pokoji je jednoduchá kuchyňská linka vybavená mikrovlnou troubou, varnou konvicí, ledničkou, dřezem, talířky, skleničky, šálky, příbory s posezením. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

Ubytování č.7 - pro 2 osoby

Dvoulůžkový pokoj. Pokoj se nachází v prvním patře penzionu, najdete zde manželskou postel, skříňky pro ukládání věcí, TV, posezení, rychlovarnou konvici, ledničku a mikrovlnou troubu. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

Ubytování č.8 - pro 2 až 3 osoby

Ubytování pro dvě až tři osoby. Pokoj se nachází v prvním patře penzionu, najdete zde manželskou postel a samostatnou postel, skříňky pro ukládání věcí, TV, posezení, rychlovarnou konvici, ledničku a mikrovlnou troubu. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

Ubytování č.14 - pro 2 osoby

Dvoulůžkový pokoj je situovaný do prvního patra penzionu Amálka, je pro dvě osoby s výhledem na silnici. Najdete zde manželskou postel, skříňky pro ukládání věcí, TV, posezení, rychlovarnou konvici, ledničku a mikrovlnou troubu. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

 

 

Okolí penzionu

Penzion se nachází v klidné části Třeboně, v blízkosti rybníka Svět a zámeckého parku u Schwarzeberské hrobky. Okolí obklopují louky a lesy, vedle penzionu se napojují cyklotrasy.

Videovizitka penzionu Amálka


bookingabc ubytování

Advent a Vánoce 2018 v Třeboni

Srdečně Vás zveme do Třeboně, na Vánoce na zámku - tradiční procházky s historickým kostýmovanými postavami nebo na Třeboňský advent, který nabízí spoustu zajímavých akcí. Přijeďte si odpočinout do Třeboně, zajděte si do lázní na masáž či nějakou proceduru.

 

Teplé ubytování nedaleko centra města najdete v našich penzionech Amálka a Rozárka.

více

Rezervace ubytování pro rok 2019

Už nyní si u nás můžete zarezervovat svou letní dovolenou v roce 2019.

 

Právě v tuto dobu si můžete vybrat z nabídky pokojů našich penzionů a volných letních termínů.

více

Kontakt

Mobil:  775 628 422
            775 628 420
BinovaJarmila@seznam.cz

 

Domanín 130 (Ostende)
37901 Třeboň

Dejte nám palec na FACEBOOKU

Líbí se Vám náš penzion? Doporučte ho svým přátelům a další známým!

Děkujeme :)

Přejít na Facebook penzionu >>
 

Rodinná dovolená

Hledáte zajímavý nápad pro nevšední rodinnou dovolenou?

Rodinná dovolená v Čechách - penzion Třeboň Amálka

více

Restaurace

V jarních, letních měsích je Vám k dispozici restaurace a posezení pod pergolou na zahradě.

Video z penzionu

ubytování Třeboň Amálka
ČeskyEnglishDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím
Ubytování Amálka v Třeboni hodnocení