FOTOGALERIE

UBYTOVÁNÍ TŘEBOŇ AMÁLKA A ROZÁRKA

 

Ubytování Rozárka - budova č.2

Nově jsme pro vás připravili ubytování Rozárka, které je součástí komplexu penzionu Amálka.

Najdete zde dvoulůžkové pokoje, které jsou situované do prvního patra. K dispozici je celkem 10 lůžek.

Podrobné informace

 

 

 

 

Penzion Amálka - budova č.1

Tento penzion je určen pro ubytování rodin s dětmi a jsou zde povoleni i rodinní mazlíčci (pejskové - ubytování na dotaz).

Zde si můžete prohlédnout fotogalerii ubytování Amálka, které je pro Vás připraveno v lením penzionu Amálka. Penzion má kapacitu 28 lůžek. K dispozici jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje a jeden rodinný apartmán až pro 4 osob.

Vybavení pokojů:

 • ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením
 • manželské postele s lůžkovinami a ručníky
 • televizor
 • internet i WIFI (zdarma)
 • lednice, varná konvice, skleničky,  šálky, mikrovlnná trouba
 • skříně na šatstvo, komody, stůl, židle, noční stolky s lampičkami
 • utěrky, sprchová rohožka
 • tekuté mýdlo, papírové kapesníčky, 
 • odpadkové koše + sáčky na odpad
 • šicí potřeby, otvíráky lahví, lžíce na boty
 • některé pokoje mají zařízenou kuchyň s kuchyňským dřezem
 • jednoplotýnkový vařič pouze v apartmánu

INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ: Pro pokoje bez kuchyňské linky je k dispozici mikrovlnná trouba na chodbě.

 

Ubytování č.1 - pro 2 až 4 osoby

Ubytování pro dvě až čtyři osoby, tento pokoj je určen pro ubytování rodiny s dětmi.

Pokoj se nachází v přízemí penzionu, má vstupní místnost, vlastní koupelnu a pokoj s manželskou postelí a palandou pro děti. V pokoji i vstupní místnosti najdete skříňky pro ukládání oblečení a osobních věcí, v pokoji je také TV a posezení, rychlovarnou konvici a ledničku, mikrovlnou troubu. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

 

 

 

Ubytování č.2 - pro 2 až 3 osoby

Ubytování pro dvě až tři osoby. Pokoj se nachází v přízemí penzionu, s manželskou postelí a dalším lůžkem. V pokoji najdete skříňky pro ukládání oblečení a osobních věcí, v pokoji je také TV a posezení. V tomto pokoji je jednoduchá kuchyňská linka vybavená rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, dřezem, ledničkou, talířky, skleničky, šálky, příbory. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

 

 

 

Ubytování č.3 - pro 2 až 4 osob Apartmán

Rodinný apartmán je vhodný maximální pro 2 dospělé osoby a 3 děti. Apartmán má dvě místnosti a vlastní koupelnu s WC. V prvním pokoji najdete vybavenou kuchyňku (rychlovarná konvice, mikrovlnka, el. jednoplotýnka, lednice, nádobí), posezení s TV. Ve druhém pokoji najdete manželskou postel a palandupro děti.

 

 

 

Ubytování č.4 - pro 2 osoby

Dvoulůžkový pokoj je situovaný do přízemí penzionu, je pro dvě osoby. Najdete zde manželskou postel, skříňky pro ukládání věcí, TV, posezení, rychlovarnou konvici, ledničku a mikrovlnou troubu. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

 

 

 

Ubytování č.5 - pro 2 až 3 osoby

Ubytování pro dvě až tři osoby, pokoj se nachází v prvním patře penzionu. Má výhled na louky před penzionem, na pokoji najdete manželskou postel a další samostatné lůžko. Dále jsou Vám k dispozici  skříňky pro ukládání oblečení a osobních věcí, v pokoji je také TV a posezení. Tento pokoj je vybaven jednoduchou kuchyňskou linkou s rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, lednice, dřez, talířky, skleničky, šálky, příbory. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

 

 

 

Ubytování č.6 - pro 2 až 4 osoby

Ubytování pro dvě až čtyři osoby. Pokoj se nachází v prvním patře penzionu, najdete zde manželskou postel a dvě samostatná lůžka. V tomto pokoji je jednoduchá kuchyňská linka vybavená mikrovlnou troubou, varnou konvicí, ledničkou, dřezem, talířky, skleničky, šálky, příbory s posezením. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

 

 

 

Ubytování č.7 - pro 2 až 3 osoby

Dvoulůžkový pokoj. Pokoj se nachází v prvním patře penzionu, najdete zde manželskou postel, skříňky pro ukládání věcí, TV, posezení, rychlovarnou konvici, ledničku a mikrovlnou troubu. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

 

 

 

Ubytování č.8 - pro 2 až 3 osoby

Ubytování pro dvě až tři osoby. Pokoj se nachází v prvním patře penzionu, najdete zde manželskou postel a samostatnou postel, skříňky pro ukládání věcí, TV, posezení, rychlovarnou konvici, ledničku a mikrovlnou troubu. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

 

 

 

Ubytování č.14 - pro 2 osoby

Dvoulůžkový pokoj je situovaný do prvního patra penzionu Amálka, je pro dvě osoby s výhledem na silnici. Najdete zde manželskou postel, skříňky pro ukládání věcí, TV, posezení, rychlovarnou konvici, ledničku a mikrovlnou troubu. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

 

 

 

Okolí penzionu

Penzion se nachází v klidné části Třeboně, v blízkosti rybníka Svět a zámeckého parku u Schwarzeberské hrobky. Okolí obklopují louky a lesy, vedle penzionu se napojují cyklotrasy.

 

 

 

Videovizitka penzionu Amálka

Kontakt

Rezervace

Mobil:  775 628 422
            775 628 420
BinovaJarmila@seznam.cz

 

 

Kde nás najdete?

Domanín 130 (Ostende)
37901 Třeboň

 

 

Zavřít

 

VĚNUJTE POBYT JAKO DÁREK

k narozeninám, k svátku nebo jubilejní výročí

 

věnovat celý pobyt nebo si zvolit darovací částku na ubytování

darovat peněžitou částku na vyčerpání v restauraci penzionu snídaně, večeře

darovat láhev vína na pokoj

 

DÁRKOVÝ POUKAZ SI MŮŽETE PŘIZPŮSOBIT DLE VAŠEHO PŘÁNÍ
DOPLNÍME PŘÁNÍ ČI VZKAZ...

 

připravíme ihned, volejte

775 628 422

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Ubytování Amálka v Třeboni hodnocení