Ubytování č.5

Ubytování pro dvě až tři osoby, pokoj se nachází v prvním patře penzionu. Má výhled na louky před penzionem, na pokoji najdete manželskou postel a další samostatné lůžko. Dále jsou Vám k dispozici  skříňky pro ukládání oblečení a osobních věcí, v pokoji je také TV a posezení.

Tento pokoj je vybaven jednoduchou kuchyňskou linkou s rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, lednice, dřez, talířky, skleničky, šálky, příbory. Vlastní koupelna s toaletou je samozřejmostí.

Penzion Amálka je ideálním ubytováním pro cyklisty, kteří jezdí v páru či menší skupince. Celková kapacita ubytování je 26 osob. Rádi vám poradíme s cyklotrasami.

K dispozici je Vám uzamykatelná garáž pro úschovu kol a kočárků. Na zahradě penzionu si můžete opravit či umýt kolo.

Třeboňsko je rájem cyklistů - přijeďte na kola!

Cykloturistika patří mezi nejoblíbenější rekreační aktivity na Třeboňsku. Zdejší rovinatá krajina s rozlehlými borovými lesy, staletými hrázemi rybníků a malebnými vesničkami přímo vybízí k výletům na kole. Kvalitní sít značených cyklistických tras Vám umožní obdivovat nejrůznější zákoutí této unikátní krajiny rybníků.

Kromě značených cyklotras najdete na Třeboňsku i několik cyklistických naučných stezek, které vás blíže seznámí s přírodou a historií oblasti. K nejznámějším patří cyklistické stezky Okolo Třeboně (39 km) a Rožmberk (22 km), které obě začínají v Třeboni na hrázi rybníka Svět.

Líbí se Vám ubytování?

Rezervaci můžete provést

nebo odesláním vyplněného formuláře. Vaší rezervaci Vám potvrdíme zpět, Vaše e-maily denně vyřizujeme.

 

Kontakt

Rezervace

Mobil:  775 628 422
            775 628 420
BinovaJarmila@seznam.cz

 

 

Kde nás najdete?

Domanín 130 (Ostende)
37901 Třeboň

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Ubytování Amálka v Třeboni hodnocení